פולי-שף
 
     
 
סיורי אוכל בשוק מחנה יהודה 
סיור שמשלב סיפורים אישיים של משפחות השוק הידועות ביניהן משפחת בנאי בשילוב עם טעימות שמוסיפות חוש נוסף לחוויה בשוק מלא החיים. הסיור הזה מפעיל את כל החושים, בין צעקות בעלי הבסטות, לצבעי השוק הבוהקים שתופסים את העין וריחות הכמון, פפריקה ומגוון התבלינים וכמובן כל טעמי המאכלים הייחודים והממכרים בשוק.
שוק מחנה יהודה הפך למוקד עלייה לרגל של סיורי אוכל בירושלים. סיורי האוכל הופכי את הסיפורים למעניינים יותר כאשר הבטן מתמלאת והפה מתענג במעדנים המיוחדים שמציע השוק..
ירושלים הפכה להיות מוקד קולינארי חדש בשנים האחרונות. השוק מהווה מוקד מרכזי בעיר לסיורי אוכל  
כל המגיע לסיור אוכל בשוק מחנה יהודה, מתוודע לכמות המסעדות הקטנות והייחודיות שנפתחו בו בשנים האחרונות.
סיורי אוכל בשוק מחנה יהודה, סיור שמשלב סיפורים אישיים של משפחות השוק הידועות ביניהן משפחת בנאי בשילוב עם טעימות שמוסיפות חוש נוסף לחוויה בשוק מלא החיים.

סיור אוכל בשוק מחנה יהודה, מפעיל את כל החושים, בין צעקות בעלי הבסטות, לצבעי השוק הבוהקים שתופסים את העין וריחות הכמון, פפריקה ומגוון התבלינים וכמובן כל טעמי המאכלים הייחודים והממכרים בשוק.

שוק מחנה יהודה הפך למוקד עלייה לרגל של סיורי אוכל 
בירושלים וסיורי האוכל הופכים את הסיפורים למעניינים יותר 
כאשר הבטן מתמלאת והפה מתענג במעדנים המיוחדים שמציע השוק..

השוק מהווה מוקד מרכזי בעיר לסיורי אוכל  כל המגיע לסיור אוכל בשוק מחנה יהודה,מתוודע לכמות המסעדות הקטנות והייחודיות שנפתחו בו בשנים האחרונות.

הסיור הקולינרי כולל ביקור במקומות הכי סמליים, צבעוניים וייחודיים של שוק מחנה יהודה!!
מעבר דרך סמטאות השוק הוותיקות והחדשות והיכרות עם השוק המתחדש אשר הופך במהרה למוקד תיירות בירושלים חם שאסור לפספס למבקרים מהארץ ומהעולם.
בסיור הפתעות ושי לכל משתתף !!! 
 
הסיור בשוק מחנה יהודה, מזמן לנו מפגש עם ריחות מגוונים, צבעים, קריאות הרוכלים, טעימות ממגוון רחב מטעמי השוק עם הסיפורים הכי מרתקים מהעבר וההווה.


 

 
footer
Digidam בניית אתרים
© כל הזכויות שמורות לפולישף  |  davidpolivoda@gmail.com